İletişim Bilgileri

İşletişim Formu

Ad / Soyad :
E-mail :
Telefon :
Konu / Başlık :
Mesaj :
Güvenlik Kodu Onayı :

Adres Bilgilerimiz

Adres: Barış Mahallesi 1805 Sk. Nakliyeciler Sitesi A Blok No:17 Gebze - Kocaeli Türkiye
İl / İlçe: Kocaeli / Gebze
Tel: +90 262 641 33 63
Faks: +90 262 641 33 63
Mail: info@gebzenakliyat.org
Web: www.gebzenakliyat.org

Haritada Neredeyiz ?

Tuzla Nakliyat  Ekspertiz Hizmeti

Firma çalışanımızı ve/veya çalışanlarımızı evinize ya da iş yerinize göndererek gönderilecek olan eşya/kuru yük/hırdavat vb. kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırması hakkında size ayrıntılı olarak bilgi veriyoruz. Ücretsiz olan bu işlemden faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmeniz ve taşınma talebinizi iletmenizdir.

Tuzla Nakliyat  Sigortalama Hizmeti

Ev/Ofis/Yük Taşıma işlemi ve/veya işlemleri büyük bir dikkat gerektirdiği gibi büyük bir o kadar da özen ve titizlik gerektirir aksi takdirde büyük üzüntülere yol açabilecek bir aşamadır.
Eşyalarınıza en az sizin verdiğiniz değer kadar değer veriyoruz, bunun gereği ve göstergesi olarak da taşınma işleminin her aşamasında eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz.
Tüm tedbir, dikkat ve titizliğine rağmen, yine de oluşabilecek herhangi bir olağanüstü duruma ve olası kazalara karşı eşyalarınızı sigortalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Tuzla Nakliyat İçin Nakliyat  Gebze den Tüm Şehilere Nakliyat hizemetimiz başlamıştır.

Gebze iiçin naklaytlarınız özenle yapılır. Tüm şehirlerden gebze ye nakliyat hizmeti.Profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız de-monte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş ve en iyi sonuç veren malzemeler seçilir.


Tuzla Nakliyat Rehberi  Taşıma Hizmeti
 
Eşyalarınızın korunması ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz.